483-G533-J3M1-C4S0ZN-10A
E-T-A
Part Number: 483-G533-J3M1-C4S0ZN-10A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 10A 115 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount