483-G533-J1M1-B2S0Z-30A
E-T-A
Part Number: 483-G533-J1M1-B2S0Z-30A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 30A 115 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount