483-G411-K1M1-A1S0ZN-7.5A
E-T-A
Part Number: 483-G411-K1M1-A1S0ZN-7.5A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 7.5A 115 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount