482-G700-R1M1-Z0S0-25A
E-T-A
Part Number: 482-G700-R1M1-Z0S0-25A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 25A 230 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount