482-G212-K1M1-A1S0-7.5A
E-T-A
Part Number: 482-G212-K1M1-A1S0-7.5A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 7.5A 230 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount