482-G111-K1M1-A1S0-15A
E-T-A
Part Number: 482-G111-K1M1-A1S0-15A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 15A 230 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount