413-K54-LN2-35A
E-T-A
Part Number: 413-K54-LN2-35A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 35A 115 V AC 28 V DC Push-Pull Plunger Panel Mount