410-K-2-02-SI-40A
E-T-A
Part Number: 410-K-2-02-SI-40A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal Magnetic 40A 240 V AC 110 V DC Lever DIN Rail