3120-F511-H7T1-W01D-15A-T
E-T-A
Part Number: 3120-F511-H7T1-W01D-15A-T
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 3120-F511-H7T1-W01D-15A-T-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 3120-F511-H7T1-W01D-15A-T 35577 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 15A 250 V AC 50 V DC Rocker Panel Mount