3120-F32A-H7T1-W12LY4-2.5A
E-T-A
Part Number: 3120-F32A-H7T1-W12LY4-2.5A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 3120-F32A-H7T1-W12LY4-2.5A-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 3120-F32A-H7T1-W12LY4-2.5A 7896 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 2.5A 250 V AC 50 V DC Rocker Panel Mount