3120-F324-P7T1-W12DY3-20A
E-T-A
Part Number: 3120-F324-P7T1-W12DY3-20A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 3120-F324-P7T1-W12DY3-20A-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 3120-F324-P7T1-W12DY3-20A 19014 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 20A 250 V AC 50 V DC Rocker Panel Mount