3120-F324-P7T1-W02D-13A
E-T-A
Part Number: 3120-F324-P7T1-W02D-13A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 3120-F324-P7T1-W02D-13A-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 3120-F324-P7T1-W02D-13A 12320 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 13A 250 V AC 50 V DC Rocker Panel Mount