3120-F321-P7T1-W12NY3-12A
E-T-A
Part Number: 3120-F321-P7T1-W12NY3-12A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 3120-F321-P7T1-W12NY3-12A-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 3120-F321-P7T1-W12NY3-12A 10955 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 12A 250 V AC 50 V DC Rocker Panel Mount