3120-F311-P7T1-W04X-10A
E-T-A
Part Number: 3120-F311-P7T1-W04X-10A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 3120-F311-P7T1-W04X-10A-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 3120-F311-P7T1-W04X-10A 14656 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 10A 250 V AC 50 V DC Rocker Panel Mount