2-5700-IG1-P10-6.5A
E-T-A
Part Number: 2-5700-IG1-P10-6.5A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 6.5A 250 V AC 50 V DC Push-Push Panel Mount