2-5700-IG1-P10-0.7A
E-T-A
Part Number: 2-5700-IG1-P10-0.7A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
DigiKey 2-5700-IG1-P10-0.7A-ND 0 Buy
Quarktwin Electronic Components 2-5700-IG1-P10-0.7A 27235 Buy
Description
Circuit Breaker Thermal 700mA 250 V AC 50 V DC Push-Push Panel Mount