1658-G21-06-P10-25A
E-T-A
Part Number: 1658-G21-06-P10-25A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 25A 240 V AC 28 V DC Push to Reset Panel Mount