1658-G21-04-P10-30A
E-T-A
Part Number: 1658-G21-04-P10-30A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 30A 240 V AC 28 V DC Push to Reset Panel Mount