1658-G21-00-P10-18A
E-T-A
Part Number: 1658-G21-00-P10-18A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 18A 240 V AC 28 V DC Push to Reset Panel Mount