1410-G114-P3F1-S01-1.5A
E-T-A
Part Number: 1410-G114-P3F1-S01-1.5A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 1.5A 250 V AC 50 V DC Push to Reset Panel Mount