1410-F110-P1F1-W14QB4-1.8A
E-T-A
Part Number: 1410-F110-P1F1-W14QB4-1.8A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 1.8A 250 V AC 48 V DC Rocker Panel Mount