127-P10-H-KF-050022-1A
E-T-A
Part Number: 127-P10-H-KF-050022-1A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 1A 250 V AC 50 V DC Push to Reset Panel Mount