1140-G151-P7M1-1.5A
E-T-A
Part Number: 1140-G151-P7M1-1.5A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Circuit Breaker Thermal 1.5A 250 V AC 50 V DC Push to Reset Panel Mount