DKS-BBOARD3.3
DigiKey Standard
Part Number: DKS-BBOARD3.3
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
Solderless Breadboard Terminal Strip (No Frame) 3.30" x 2.14" (83.8mm x 54.4mm)