Part Number: DD-12864WE-4A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
PMOLED 128*64 WHITE; Resolution:128 x 64; Display Appearance:White on Black; Logic Voltage:2.8V; Interface Type:I2C Parallel SPI; Module Size:26.7mm x 19.3mm; Operating Temperature Min:-30°C; Operating Temperature Max:70°C; Display Construction:TAB; Packaging:Each; Product Range:-; MSL:-; SVHC:No SVHC (17-Dec-2015); Pixel Size (H x W):0.154mm x 0.154mm; Screen Size:0.34"; Viewing Area (H x W):12.864mm x 23.477mm; Voltage Rating:2.8V