Part Number: DD-12864WE-1A
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
DISPLAY, OLED, 128X64, WHITE; Resolution:128 x 64; Interface Type:Serial; Operating Temperature Min:-30°C; Operating Temperature Max:70°C; MSL:-; SVHC:No SVHC (17-Dec-2015); Display Technology:Organic LED; External Depth:2.1mm; External Length / Height:19.26mm; External Width:26.7mm; Operating Temperature Range:-30°C to +70°C; Pixel Size (H x W):0.15mm x 0.15mm; Screen Size:0.34"; Viewing Area (H x W):23.74mm x 12.86mm; Voltage Rating:2.8V