LTH5MM12VFR4400
CML Innovative Technologies
Part Number: LTH5MM12VFR4400
Description
LED 5MM WHITE 4.5CD 625NM; LED Color:White; LED Mounting:Through Hole; Bulb Size:T-1 3/4 (5mm); Forward Current If:12mA; Forward Voltage:12V; Luminous Intensity:4.5cd; Viewing Angle:20 ; Lens Shape:Round; Packaging:Each