Part Number: 28PSB-10PK
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
LAMP INCANDESCENT TELEPHONE SLIDE #5 ; LAMP INCANDESCENT TELEPHONE SLIDE #5 28V 1.12W; Supply Voltage:28V; Lamp Base Type:Telephone Slide #5; Bulb Size:T-2; MSCP:1600; Average Bulb Life:5000h; Lead Style:Telephone Slide #5; Length:28.2mm; Power Rating:1.12W