Part Number: 24MB-10PK
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Mouser Electronics 607-24MB-10PK 0 Buy
Description
LAMP INCANDESCENT BAYONET 24V; Lamp Base Type:S.C. Bayonet; Bulb Size:T-2 1/2; MSCP:3000; Average Bulb Life:10000h; Supply Voltage:24V; Length:30.2mm; Lens Style:Tubular T-2 0.325"; Luminous Intensity (MSCP):6.28lm