Part Number: 2191U1-12V
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
PANEL MOUNT INDICATOR LED 7.87MM RED 12V; LED Color:Red; Operating Voltage:12V; Mounting Hole Dia:7.87mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:-; Lens Shape:Round