Part Number: 2191QL1-24V
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
PANEL MOUNT INDICATOR LED 7.87MM RED ; LED Colour:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:7.87mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:2191QL Series; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017)