Part Number: 1092QC3-28V
Description
LED INDICATOR PANEL 12.7MM AMBER 28V; LED Color:Amber; Operating Voltage:28V; Mounting Hole Dia:12.7mm; Forward Current If:25mA; Luminous Intensity:13cd; IP / NEMA Rating:-; Packaging:Each; Product Range:1092Q Series