Part Number: 1091QM7-24V
Description
PANEL MOUNT INDICATOR LED 12.7MM YELLOW 24V; LED Color:Yellow; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:12.7mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:-