Part Number: 1091QM1-24V
Description
PANEL MOUNT INDICATOR LED 12.7MM RED ; LED Colour:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:12.7mm; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; IP / NEMA Rating:Not Rated; Packaging:Each; Product Range:1091QM Series; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017)