95278-801A10LF
Amphenol ICC
Part Number: 95278-801A10LF
Inventory
Distributor SKU Stock Cost
Description
CONNECTOR, HEADER, 10POS, 2ROW, 2.54MM; Pitch Spacing:2.54mm; No. of Contacts:10Contacts; Gender:Header; Product Range:FCI BergStik 95278 Series; Contact Termination Type:Surface Mount; No. of Rows:2Rows RoHS Compliant: Yes